کارآفرینی خانگی با چاپ سابلیمیشن

علاوه‌ بر استفاده از دستگاه چاپ سابلیمیشن در صنعت چاپ، می ‌توان از این دستگاه نیز در منازل و کارگاه‌ ها جهت ایجاد کسب‌ و کار های کوچک و کارآفرینی خانگی با چاپ سابلیمیشن نیز استفاده نمود. چاپ سابلیمیشن روشی بسیار نوین و تازه در صنعت چاپ امروزی است و توسط آن می ‌توان در مدت زمان بسیار کوتاهی، چاپ بر روی متریال‌ های متفاوت را انجام داد و محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و در تیراژ های گوناگون تولید نمود.

این روش از چاپ در سال‌ های اخیر رونق بسیار زیادی گرفته و بسیاری از افراد را صاحب شغل کرده‌ است. با استفاده از این روش، شما می ‌توانید به‌ راحتی در خانه سود قابل‌ توجهی را کسب کرده و برای استفاده از این روش از چاپ، نیاز به تجهیزات و ابزار آلات خاصی خواهید داشت.

در ادامه این مقاله به بررسی تجهیزات مورد نیاز برای عملکرد دستگاه سابلیمیشن خانگی، چگونگی سود آوری آن و همچنین انواع کارآفرینی با این روش از چاپ را بررسی خواهیم کرد. پس در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

چگونه با چاپ سابلیمیشن می ‌توان یک کارآفرینی خانگی را ایجاد نمود؟

در عصر مدرن امروزی، تمامی افراد علاقه‌ مند هستند که تمام تولیدات خود را به‌ صورت سریع و با کیفیت بالا انجام دهند. چاپ سابلیمیشن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و یکی از بهترین راه‌ ها برای انجام تولیدات با کیفیت بسیار بالا می‌ باشد. همچنین از آن‌ جایی‌ که امروزه افراد قصد دارند که تولیدات سفارشی را دریافت نمایند، بسیاری از تولید کنندگان نیز قصد دارند که تجارت خود را در زمینه‌ های گوناگون توسعه دهند. گستردگی تولید محصولات نیز در چاپ سابلیمیشن بسیار بالا بوده و از جمله محصولاتی که می ‌توان توسط این روش از چاپ تولید نمود، انواع کلاه ها و هودی ها، برچسب‌ ها، جوراب‌ ها، روکش‌ های موبایل، موس پد، کیف پول، شیشه، سرامیک، تی‌ شرت، پرده، انواع منسوجات پارچه ‌ای و چرمی، محصولات چوبی و ام دی اف و غیره را می توان نام برد.

چاپ بر روی تمامی این متریال ها دارای نتایج طولانی‌ مدت بوده و شما می ‌توانید در سریع ‌ترین زمان این محصولات را تولید کرده و به عرضه مشتریان رسانده و سود قابل‌ توجهی را کسب نمایید.

امروزه به دلیل علایق بسیاری از مردم به اشیاء شخصی‌ سازی شده، دوست دارند که محصولات مصرفی خود را به کارآفرینان سفارش داده و با کیفیت بسیار بالا و طراحی‌ های منحصر به‌ فردی آن ها را دریافت نمایند. بنابراین استفاده از روش چاپ سابلیمیشن برای چاپ بر روی متریال‌ های گوناگون می ‌تواند برای مخاطبان بسیار جذاب بوده و یک کارآفرینی خانگی بسیار سود آور را برای شما مهیا کرده و کسب‌ و کار شما را ارتقا دهد.

جهت ایجاد کار آفرینی خانگی با چاپ سابلیمیشن به چه چیزی نیاز دارید؟

اگر می ‌خواهید که یک کارآفرینی خانگی و یا یک تجارت کوچک توسط چاپ سابلیمیشن داشته باشید، نیاز به چندین ابزار و تجهیزات خواهید داشت. این تجهیزات عبارتند از:

 • چاپگر سابلیمیشن با کیفیت

چاپگر ها و یا پرینتر هایی که در دستگاه چاپ سابلیمیشن به کار می‌ روند، مخصوص به خود این دستگاه بوده و باید از برند با کیفیتی طراحی و ساخته‌ شده باشند تا بتوانند طرح را با تمامی جزئیات و با کیفیت بسیار بالا به سطح کاغذ سابلیمیشن منتقل نمایند.

 • کاغذ انتقال حرارت

این کاغذ با نام‌ هایی چون کاغذ سابلیمیشن و یا کاغذ ترانسفر نیز شناخته‌ شده و مانند چاپگر، باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. وظیفه‌ کاغذ انتقال حرارت در دستگاه چاپ، این است که طرح از چاپگر بر روی این کاغذ با تمامی جزئیات چاپ شده و این کاغذ جوهر و طرح را با حرارت بسیار بالا و پرس بر روی سطح متریال منتقل کرده و چاپ با کیفیتی را انجام می‌ دهد. کاغذ سابلیمیشن، کاغذ به خصوصی بوده و بسیار متفاوت از کاغذ های معمولی است و می ‌تواند جوهر را بدون پخش شدگی و به‌ صورت عالی بر سطح متریالی مانند پارچه منتقل نماید.

 • پرس حرارتی

یکی از اصلی‌ ترین تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد کارآفرینی خانگی با چاپ سابلیمیشن، تهیه دستگاه پرس حرارتی است. با استفاده از این دستگاه شما می ‌توانید انواع چاپ را بر روی متریال‌ های گوناگون انجام داده و محصولاتی متنوع و منحصر به‌ فرد را تولید نمایید.

 • جوهر مخصوص سابلیمیشن

جوهر و یا رنگی که در این دستگاه استفاده می ‌شود، باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و مخصوص به این روش از چاپ باشد. زیرا این جوهر ها باید بتوانند دما و حرارت بالا را تحمل کرده و با تبدیل شدن از حالت جامد به حالت گاز (تصعید)، بر سطح متریال منتقل شده و به بافت متریال نفوذ کرده و طرح را به‌ طور کامل منتقل نماید.

انواع کار آفرینی خانگی با چاپ سابلیمیشن

از جمله کاربرد های دستگاه چاپ سابلیمیشن در کار آفرینی خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چاپ بر روی تی ‌شرت

یکی از ساده‌ ترین و بهترین کارآفرینی های خانگی توسط این روش از چاپ، چاپ طرح‌ های ساده و پیچیده بر روی انواع تی ‌شرت است. زیرا امروزه اکثر افراد به‌ دنبال تی‌شرت‌ هایی با طرح‌ ها و مد های امروزی بوده و به‌ همین دلیل نیز این کارآفرینی سود بسیار خوبی را به‌ همراه خواهد داشت. چاپ بر روی تی ‌شرت برای افراد مبتدی بسیار کار ساده‌ ای است و افراد ماهر نیز می ‌توانند در زمانی بسیار کوتاه، چاپ‌ های بسیار زیادی را بر روی تی‌ شرت‌ ها انجام داده و به عرضه برسانند. همچنین شما می ‌توانید به‌ راحتی در کنار این کارآفرینی، کسب‌ و کار آنلاین خود را نیز در بازار های اینترنتی شروع نمایید.

 • کاور های سفارشی موبایل

سابلیمیشن بر روی قاب‌ های گوشی نیز یکی از ایده‌ های بسیار منحصر به‌ فرد و مدرن است که تبدیل به یک کارآفرینی سود آور شده‌ است. بسیاری از افراد علاقه‌ مندند که بر روی قاب تلفن‌ های همراه خود طرح‌ های سفارشی داشته باشند و به‌ همین دلیل نیز این کارآفرینی توسط چاپ سابلیمیشن می‌ تواند به یک تجارت بسیار سود آور تبدیل شود.

 • موس پد

یکی دیگر از کارآفرینی های خانگی، چاپ انواع طرح‌ های مختلف بر روی موس پد است. کسانی که دارای مشاغل رایانه ‌ای هستند و یا گیمرها و یا تولید کنندگان محتوا، خریداران موس پد ها منصوب‌ شده و با چاپ طرح‌ های متنوع بر روی آن ها، می‌ توان ارزش موس پد ها را افزایش داد و فروش آن ها را نیز بیشتر نمود.

از جمله دیگر کارآفرینی های خانگی با استفاده از چاپ سابلیمیشن می ‌توان به تولید انواع کلاه با لوگو، طرح‌ ها، تصاویر و شعار های متفاوت، چاپ استیکر، چاپ بر روی انواع محصولات چوبی و تکه‌ های تزیینی ظروف چوبی، چاپ طرح‌ های گوناگون بر روی انواع لیوان ها و ماگ، چاپ بر روی انواع پازل‌ ها و بازی‌ های فکری، چاپ بر روی انواع کوسن های مبلی و رو تختی، چاپ بر روی انواع پرده‌ های تزیینی و غیره اشاره نمود.

مزایای کارآفرینی خانگی توسط چاپ سابلیمیشن

از جمله مزایای راه‌ اندازی کسب‌ و کار کوچک توسط چاپ سابلیمیشن می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان فروش محصولات تولیدی به‌ صورت اینترنتی
 • آماده‌ سازی محصولات در زمانی بسیار کوتاه
 • تولید کمتر محصولات و عدم نیاز به انبار کردن آن ها
 • امکان ایجاد کارآفرینی خانگی با بودجه بسیار کم
 • ریسک ‌پذیری کمتر نسبت‌ به سایر کارآفرینی ها به دلیل تقاضای بسیار زیاد افراد به محصولات سفارشی

اینجا بخوانید: سؤالات متدوال در چاپ سابلیمیشن

با توجه به توضیحات ارائه‌ شده در این مقاله، شما می ‌توانید با سرمایه‌ ای بسیار اندک و با خرید دستگاه چاپ سابلیمیشن و ملزومات آن، یک کسب‌ و کار خانگی بسیار کوچک را راه‌ اندازی کرده و محصولات بسیار متنوع و منحصر به‌ فردی را با طرح‌ های متفاوت تولید و به عرضه برسانید. جهت خرید دستگاه سابلیمیشن و تجهیزات آن نیز می ‌توانید به شرکت معتبر و شناخته‌ شده فبتاک مراجعه کرده و محصولات را با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب خریداری نمایید.

در پایان

شرکت فبتاک تولید کننده و ارائه دهنده انواع دستگاه‌ های چاپی به‌ ویژه دستگاه چاپ پارچه و انواع ملزومات چاپ نظیر کاغذ سابلیمیشن و مرکب سابلیمیشن بوده و تمامی محصولات خود را با کیفیت عالی و قیمت مقرون‌ به‌ صرفه به مشتریان خود عرضه می‌ کند. شما می‌ توانید جهت دریافت راهنمایی‌ ها و مشاورات لازم برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی خانگی با این دستگاه، با شرکت فبتاک تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *