_

ما
که
هستیم؟

ما در زندگی مدرن به تفکر و عملکرد مدرن و جدید نیازمندیم بی شک تولید یک محصول جدید به هنر، تفکر تکنولوژی و تجهیزات مدرن و جدید نیازمند است. طبعاً تولید محصولات پارچه ای نیز از این قاعده مثتثنی نمی باشد. فبتاک این نوع طرز فکر را سر منشأ حرکتی خود قرار داده است.

فبتاک از شرکت بزرگ و مادر نوین تاک سر چشمه میگیرد شرکت نوین تاک با قدمت و پیشینه بسیار در امر ارائه ماشین آلات چاپ به عنوان پیشرو صنعت چاپ لارج فرمت در ایران شناخته میشود. 

فبتاک به عنوان یک جریان جوان و با بهره گیری از تجربیات گذشته در نوین تاک در سال 1396 قدم به عرصه  صنعت چاپ پارچه گذاشت.

فرهنگ شرکتی فبتاک مبتنی بر اصول استارت اپی میباشد که در آن هیچ حد و مرزی برای پیشرفت و نوآوری وجود نخواهد داشت. ما همواره  کوشیده ایم که خود را از قید و بند سنت و محدودیت رهانیده و خارج از محدوده  معمول تفکر نماییم. این بدان معناست که ما هیچ چیزی را به عنوان مرز و یا سد در حوزه ی تکنولوژی در فرهنگ شرکتی خودمان نمیبینیم بر این باوریم که همواره باید چند قدم جلوتر از تکنولوژی مرسوم در بازار حرکت کنیم.

در بخش R&D فبتاک ساعت ها جهت شناسایی و دست یابی و یادگیری در مورد تکنولوژی های روز دنیا صرف میگردد ما معتقدیم که یادگیری یک سرمایه میباشد و زمانی که برای یادگیری به کار گرفته میشود در واقع سرمایه ایست که برای ما انباشته میگردد. دنیای چاپ پارچه دنیای بسیار وسیع و بدون حد و مرزی است. شناخت ابعاد مختلف این دنیا از جنبه های گوناگون برای ما بسیار مورد اهمیت است.

_

آمارهای
ما

250+مشتری راضی
37شاخه
400+پروژه

ماموریت ما

_

شرایط اقتصادی کنونی کشور و متغیر های اقتصادی گوناگون مؤثر بر شرایط بازار ما را برآن داشته است که همواره در جستجوی راهی جهت تسهیل امور مالی و پرداختی مشتریان عزیز باشیم.

درک متقابل از شرایط ما و مشتریان محترم یکی از اصولی ترین ارکان مهم فبتاک میباشد.

ما به شما این قول را میدهیم که با در نظر گرفتن شرایط بازار تا حد امکان شرایط پرداختی سفارشات شما دوستان را سهل و آسان نماییم.

_

تیم
طراحی

image

محمد پازیار

موسس شرکت، مدیر عامل

image

نیکتا جهانیان

کارشناس مارکتینگ

image

یلدا محمودی

کارشناس فروش

image

مهران بزرگخو

کارشناس فروش

image

امین دهقان

طراح ارشد

مشتریان ما

_